• Головна
 • Новини
 • На Хмельниччині спростували заяву Ляшка щодо непрацюючих пунктів щеплень

22.07.2021, 15:43

На Хмельниччині спростували заяву Ляшка щодо непрацюючих пунктів щеплень

На Хмельниччині усі 80 пунктів щеплень від COVID-19 працюють та забезпечені вакциною достатньою кількістю вакцини, для імунізації усіх охочих.

Про це Суспільному розповів директор департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Завроцький.

Попри інформацію міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, яку він опублікував на своїх сторінці у фейсбук, що на Хмельниччині з 80 пунктів працює тільки 28.

Утім на Хмельниччині інформацію, про те, що не працює більшість пунктів вакцинації не підтвердили.

"З чого взята такі інформація, на підставі чого це зроблено мені важко сказати. Але ми сьогодні будемо цим питання займатися. Звідки у міністра взялася така інформація. Але наразі всі пункти працюють і забезпечені вакциною. Хочу зазначити, що як працюють пункти це вже ідеологія керівників ПМСД, задача департаменту охорони здоров'я навчити фахівців, як правильно проводити щеплення тією чи іншою вакциною і забезпечити їх препаратами", - каже очільник обласного департаменту здоров'я.

За його словами, у пунктах вакцинації роблять щеплення вакциною Coronavac та AstraZeneca. У них з початком п'ятого етапу вакцинації отримати щеплення може кожен охочий. Додає, від жителів області не надходять скарги про те, що на пункті чи у Центрі вакцинації їм відмовили у щеплені.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: