16.09.2019, 19:18

На Волині з храму вкрали старовинну ікону

У селі Четвертні Маневицького району в ході комплексної ревізії, сьогодні, 20 серпня, комісія не виявила у храмі старовинної ікони.

Про це повідомив депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик  на своїй сторінці у Фейсбуці, передає видання Під прицілом.

За попередньою інформацією, у храмі не виявилось ікони Почаївської Божої матері, пам'ятки українського іконопису по дереву ХІХ століття, розміром 50х70 сантиметрів. 

"Невже ікону викрали і вивезли до Московії, як і багато інших культурних скарбів України? Чи не тому прихильники "русского міра" вже двічі не допускали ревізійну комісію до храму-святині, чинили шалений спротив законним діям представників державної влади і сьогодні?", – зауважує депутат Волинської обласної ради.

Олександр Пирожик подякував представникам правоохоронних органів, що забезпечили правопорядок і доступ ревізійної комісії до опису майна у храмі-пам'ятці старовини. Та водночас звернувся до керівників Нацполіції на Волині, прокуратури області та СБУ з проханням узяти цей факт під особистий контроль.

"Сподіваюся, факт про вчинення злочину буде внесено до ЄРДР і забезпечене належне розслідування цього резонасного випадку. А головне: будуть вжиті вичерпні заходи з пошуку пам'ятки старовини і знайдені винуватці цього злочину", – написав Пирожик.

Нагадаємо, напередодні у село Четвертня прибули представники Волинської ОДА, щоб передати Спасо-Преображенський храм громаді ПЦУ. Віряни УПЦ МП не хотіли віддавати церкву, адже місцеві прихильники ПЦУ, мовляв, у незаконний спосіб перереєстрували громаду УПЦ МП.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Картину Далі нахабно викрали із галереї за 32 секунди

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  День вчителя, квіти і долари

  Михайло Цимбалюк

  У пенсіонерів серед білого дня держава краде кошти

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: