На автомобільних дорогах державного значення у Волинській області відновили роботу ліній зовнішнього освітлення. Автошляхи будуть освітлюватися щовечора з 22:00 до 24:00
Про це Суспільному розповів начальник Служби автомобільних доріг Волині Анатолій Посполітак.
За його словами, з 78 кілометрів доріг лише 21 кілометр освітлювався в нічний час, тому виникла необхідність впорядкувати необхідний рівень освітленості.
"Минулого тижня було засідання ради оборони Волинської області, де ми піднімати питання з приводу освітленості доріг. Це питання нам погодили військові і Нацполіція", – говорить керівник Служби автомобільних доріг Волині.
У вечірній час будуть освітлюватися 90 % доріг області, зокрема митні переходи та Цуманське перехрестя. "З 23:00 у нас комендантська година, а о п'ятій ранку фактично на вулиці вже світло", – каже керівник Служби автодоріг.
У вечірній час будуть освітлюватися 90 % доріг області, зокрема митні переходи та Цуманське перехрестя, – додав Анатолій Посполітак.
За темою
- Лобове зіткнення під Луцьком: у ДТП за участі службового авто поліції загинули двоє водіїв
14.06.2026, 15:52
- Постріли, натовп і втеча водія: у Луцьку перевіряють дії працівників ТЦК
12.06.2026, 17:15
- У Шацькій громаді планують встановити антидронові сітки на дорогах біля кордону з Білоруссю
10.06.2026, 16:13
- 18-річна спортсменка з Луцька встановила рекорд України
23.05.2026, 14:20
- Суд у Луцьку скасував мобілізацію викладача через право на відстрочку та збій у «Резерв+»
20.05.2026, 16:23
Обговорення
Луцьк
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні