• Головна
  • Новини
  • На Великдень у Львівському органному залі готують святкові концерти

11.04.2022, 06:21

На Великдень у Львівському органному залі готують святкові концерти

З нагоди великого свята Львівський будинок органної і камерної музики організував чимало різноманітних концертів Про це повідомляє Львівська міська рада.

24 квітня о 19:00 відбудеться Великодній органний концерт, який виконує Світлана Позднишева. Також органний концерт з нагоди Великодня 25 квітня о 19:00 дасть Марк Новакович.

Окрім того, 24 та 25 квітня о 14:00 у виконанні заслуженої артистки України, солістки Національного будинку органної та камерної музики України Валерії Балаховської звучатиме великодня органна класика європейських майстрів.

Також 24 квітня о 17:00 львів’ян і гостей міста запрошують на "Вальс Шопена". Вальси Фредерика Шопена – це окремий феномен у світі музики. Віртуозний піаніст писав музику так, щоб звучанням лише одного рояля змусити людину переживати найсильніші емоції в своєму житті. Зануритися у світ Шопенівських вальсів, а також мазурок і ноктюрнів запрошує на сольному концерті піаніст, соліст Львівського органного залу Андрій Макаревич.

Львівська органістка Олена Мацелюх на своєму сольному органному концерті 25 квітня о 17:00детальніше ознайомить глядачів із періодом барокової органної краси, адже музика бароко в першу чергу асоціюється із творчістю Баха, але в цей час творили й інші видатні композитори.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: