20.04.2025, 21:21
На Ужгородщині потяг зніс легковик на залізничному переїзді: авто знищено, троє людей дивом вижили
У селі Дубриничі, що на Ужгородщині, сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода — потяг протаранив легковий автомобіль Audi A8, який опинився на залізничних коліях.
Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.
За попередніми даними, за кермом була 26-річна мешканка Ужгорода. Вона їхала в напрямку села Зарічево, однак не впоралася з керуванням, з’їхала з дороги та врізалася у стовп огорожі залізничного переїзду. Унаслідок удару авто розвернуло, і воно зупинилося просто на коліях, куди саме наближався потяг.
Зіткнення було неминучим — потяг протягнув Audi близько 11 метрів, допоки машина не зупинилася біля електроопори. Автівку повністю знищено.
У салоні перебували троє людей. Один з пасажирів зазнав легких травм, інші — відбулися переляком та подряпинами. Усіх учасників ДТП доставили до Ужгородської лікарні для обстеження.
За попередньою інформацією правоохоронців, водійка проігнорувала сигнали світлофора та намагалася об’їхати шлагбаум, що й стало причиною зіткнення.
Поліція вже склала адміністративний протокол за порушення правил дорожнього руху. Обставини події наразі з’ясовуються.
За темою
- На Закарпатті водійку засудили до 8 років за ДТП, у якій загинули прокурорка та її 13-річний син
29.07.2026, 17:44
- В Ужгороді затримали чоловіка, який влаштував стрілянину в Шахтинському лісі
24.07.2026, 21:17
- До Словаччини за 17 тисяч доларів США – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
10.07.2026, 12:08
- На Закарпатті затримали депутата, який переховувався від 8-річного вироку за напад на туристів
08.07.2026, 19:56
- Пили воду з колодязя: під час відпочинку на Закарпатті масово отруїлися школярі та їхні батьки
08.07.2026, 10:09
Ужгород
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні