• Головна
  • Новини
  • На Тернопільщині в 14 працівників їдалень виявили стафілокок

21.10.2021, 16:33

На Тернопільщині в 14 працівників їдалень виявили стафілокок

У 14 працівників харчоблоків закладів освіти Тернопільщини виявили золотистий стафілокок.

Про це пише Cуспільне.

Як розповіла головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук, представники Держпродспоживслужби, управлінь освіти, а також центру контролю та профілактики хвороб перевірили навчальні заклади у трьох районах області. Де саме виявили збудники бактерії, Оксана Чайчук не повідомляє. Вона каже, що це конфіденційна інформація. За її словами, інфікованих працівників відсторонили від роботи.

"Коли цією групою виявлено носія золотистого стафілокока, передається на управління Держпродспоживслужби, щоб вони виконали свою місію – відсторонили такого працівника від роботи для проведення санацій. Після того, коли працівник надає довідку про те, що він одужав, ми повторно обстежуємо, і якщо у нього не виявлено золотистого стафілокока, він допускається до роботи", – каже Чайчук.

Санітарна лікарка області Оксана Чайчук розповіла, що згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я, працівники харчоблоків зобов’язані щорічно проходити медичне обстеження:

"Працівники харчоблоку проходять деякі обстеження двічі на рік. Але у зв’язку з тим, що зараз карантин, то тимчасово були припинені медичні огляди. Тому вийшла така ситуація, що можливо десь не обстежені працівники харчоблоків".

Загалом моніторингові групи мають перевірити 440 закладів освіти, каже Оксана Чайчук. За її словами, раптові перевірки працівників шкільних харчоблоків на носійство золотистого стафілокока в Україні розпочали 11 жовтня. Передувало цьому отруєння школярів на Хмельниччині та в Сумській області.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Михайло Цимбалюк

Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

Богдан Рабешко

Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: