• Головна
 • Новини
 • На Тернопільщині дорожники уклали незаконних договорів на 103 мільйони

06.12.2019, 10:50

На Тернопільщині дорожники уклали незаконних договорів на 103 мільйони

На Тернопільщині посадовці Служби автомобільних доріг протиправно уклали угоди з комерційними структурами на 103 мільйони гривень.

Про це на своїй сторінці повідомляє Служба безпеки України в Тернопільській області.

«Служба безпеки України викрила зловживання керівництва Служби автомобільних доріг Тернопільської області, які призвели до багатомільйонної заборгованості у сфері безпечного функціонування критичної транспортної інфраструктури регіону. Протягом двох останніх років посадовці установи протиправно уклали з комерційними структурами договори на виконання дорожньо-ремонтних робіт в регіоні на 103 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця сума значно перевищила встановлені ліміти відповідних кошторисних призначень. Тим самим чиновники взяли на себе матеріальні зобов’язання, не передбачені програмами бюджетного фінансування.

Зловживання посадовців призвели до блокування робіт з утримання дорожнього фонду Тернопільщини у зимовий період.

Внаслідок зловживань перед підрядниками виникла багатомільйонна заборгованість, яка стала підставою для блокування казначейських рахунків Служби автодоріг у судовому порядку.

Призупинення перерахунку коштів на обслуговування дорожнього покриття створило реальну загрозу його безпечній експлуатації у зимовий період.

За матеріалами СБУ, Тернопільською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження, триває слідство щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Створено спосіб введення тексту без клавіатури

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Вивернуті кишені львів'ян!

  Андрій Вихопень

  Різдв'яний подарунок від Садового - підвищення тарифів на проїзд

  Михайло Цимбалюк

  Нехай смакує різдвяна кутя, приносить радість коляда

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: