04.06.2025, 14:26
На Тернопільщині чоловік забив безхатька до смерті через малину — вирок набрав чинності
Тернопільський апеляційний суд залишив без змін вирок Кременецького районного суду, яким мешканця Почаєва засуджено до 8 років ув’язнення за смертельне побиття безхатька.
За даними прокуратури, інцидент стався у закинутому складському приміщенні колишньої фабрики. Засуджений кілька разів ударив дерев’яною палицею по тілу та голові потерпілого, що й призвело до його смерті. Причиною конфлікту стала жменя малини, яку безхатько зірвав із кущів на території, що її вважав своєю винуватець.
Суд визнав дії чоловіка умисним тяжким тілесним ушкодженням, що спричинило смерть, і призначив покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Вирок уже набрав чинності.
За темою
- На Тернопільщині громадяни задекларували майже 300 одиниць зброї, серед них — 78 автоматів
14.11.2025, 14:29
- Жінка з Тернопільщини втратила понад 160 тис. грн через фішингове посилання: поліція розслідує шахрайство
13.11.2025, 11:56
- У Тернополі поліцейські затримали серійного крадія велосипедів
10.11.2025, 12:31
- Суддя з Тернопільщини збила двох пішоходів на переході біля Рогатина: один загинув, ВРП дозволила взяття під варту
02.11.2025, 15:45
- Викрадали людей і вимагали гроші: 5 затриманих – учасники бойових дій, сума збитків – понад пів мільйона
24.10.2025, 11:44
Обговорення
Тернопіль
ТОП
На Прикарпатті у лісі знайшли тіло мобілізованого чоловіка: поліція встановлює обставини смерті
Біля Львова побили ветерана та його дружину
Зеленський оголосив глибоке перезавантаження енергетичної системи: реформують НКРЕКП, інспекції та Фонд держмайна
Помер колишній гравець «Карпат» та ексфутболіст збірної України Андрій Полунін
У Львові юнак на мотоциклі порушив комендантську годину та вчинив небезпечний маневр перед патрульними
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів
Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство