13.05.2025, 17:33
На Тернопільщині 72-річний чоловік отримав свій перший український паспорт
На Тернопільщині 72-річний чоловік отримав свій перший паспорт громадянина України. Раніше він використовував документи зразка СРСР.
Про це розповіли в міграційній службі Тернопільської області.
Паспорт громадянина України 72-річному мешканцю Тернопільщини оформили на підставі рішення суду, яке встановило, що чоловік станом на 1991 рік дійсно постійно проживав у країні.
У міграційній службі Тернопільщини також зауважили, що випадок чоловіка непоодинокий – є ще чимало людей, які вчасно не замінили паспорти громадян СРСР зразка 1974 року на документи незалежної України.
За темою
- Ужгородського депутата підозрюють у недекларуванні майна на 78 млн грн
18.06.2026, 12:24
- У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
15.06.2026, 17:38
- Після нового випадку отруєння дітей готелю на Прикарпатті загрожує великий штраф
15.06.2026, 14:24
- На Закарпатті жінку засудили до 8 років за продаж власних дітей для жебракування
12.06.2026, 19:55
- У Хмельницькому бізнесмена підозрюють в інсценуванні замаху заради помсти партнеру
10.06.2026, 14:13
Обговорення
Західна Україна
ТОП
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На кордоні в Краківці виявили партію екзотичних тварин
У Львові судили ліцеїста, який підпалив елітний позашляховик
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні