28.01.2026, 21:14
На Стрийщині чоловіка засудили до громадських робіт за стрілянину з пневматичної гвинтівки по сусідському будинку
Жидачівський районний суд призначив 45 годин громадських робіт мешканцю Стрийського району, який здійснив постріл з пневматичної гвинтівки по будинку сусідки. Відповідну постанову оприлюднили 26 січня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Як йдеться у матеріалах справи, інцидент стався 5 листопада у одному з сіл Стрийщини. Чоловік, Ігор Ф., здійснив постріл із пневматичної гвинтівки BEEMAN 10616, унаслідок чого було пошкоджено майно сусідки.
Під час розгляду справи порушник пояснив, що не мав наміру стріляти по будинку, а нібито цілився у сорок, які сиділи на даху сусіднього обійстя. За його словами, він не усвідомлював, що постріл може влучити в житлову будівлю.
Водночас потерпіла заявила, що внаслідок пострілу були пошкоджені камери відеоспостереження, встановлені на її будинку.
Суд визнав чоловіка винним у дрібному хуліганстві та порушенні правил використання пневматичної зброї. Окрім громадських робіт, суд ухвалив рішення про конфіскацію гвинтівки та зобов’язав порушника сплатити судовий збір. Постанову можна оскаржити в апеляційному порядку протягом десяти днів.
За темою
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
- На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
17.06.2026, 09:08
- За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
16.06.2026, 22:28
- Вулиця Залізнична вже з верхнім шаром асфальту
16.06.2026, 18:54
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні