• Головна
  • Новини
  • На Сихові чоловік закладав наркотики просто під вікном патрульного

22.01.2021, 08:44

На Сихові чоловік закладав наркотики просто під вікном патрульного

У Львові патрульний, готуючи собі вдома обід, виявив через вікно ймовірного закладчика наркотиків. Про це повідомили в Патрульній поліції Львівської області.

Вчора, близько 14-ї години, патрульний 4 батальйону Андрій готуючи собі обід, побачив через вікно на кухні підозрілу особу.

Невідомий на проспекті Червоної Калини ховав згортки і фотографував ці місця. Такі маніпуляції були схожі на дії розповсюджувачів наркотичних речовин безконтактним способом.

Патрульному вже було не до обіду, і він негайно вийшов до невідомого поцікавитися, що він робить. 20-річний чоловік пішов на контакт і вже невдовзі зізнався, що розкладає наркотики.

Він витягнув з кишені сім згортків в ізоляційній стрічці і поклав їх на землю. Патрульний зателефонував на 102 і викликав колег на зміні.

На місці події працювали слідчі Сихівського відділу поліції, які вилучили згортки на експертизу. Молодого чоловіка доставили у відділок для з'ясування обставин.

"Натомість патрульний Андрій, який на службі лише 4 місяці, пішов додому готуватися вже до нічної зміни. Дякуємо Тобі за пильність, небайдужість та професійне і відповідальне становлення до своїх обов'язків поліцейського", - сказано у повідомленні

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: