05.11.2019, 08:37

На Самбірщині серед дітей пропагують "русскій мір"?

Нещодавно стало відомо, що у Вільшаницькій ОТГ Самбірського району урочисто відкрили заклад дошкільної освіти "Лісова пісня", у якому зможуть розташуватися 50 вихованців. Червону стрічку при відкритті закладу перерізали голова бюджетної комісії Львівської обласної ради та в.о. директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Про це у ФБ пише ГО "Громада та ініціатива".

І далі: "Окрім обласної влади, до відкриття дитсадка також долучилися місцева влада та підприємці.

Проте, що зіпсувало враження від гарного дошкільного закладу, так це пропагування російської культури серед наймолодших вихованців.

Мається на увазі публічню демонстрацію у навчальній кімнаті дитсадка персонажів російського мультфільму "Смішарики". Дуже прикро, що в уяві малярів-виконавців підрядних робіт не знайшлося місце для гарних персонажів українських мультфільмів, для прикладу відомого Петра П`яточкіна, Капітошка чи запорозьких козаків.

Натомість, щодня діти будуть споглядати персонажів мультфільму, який виробляється студією комп'ютерної анімації «Петербург» за підтримки Міністерства культури та масових комунікацій Російської Федерації.

Нагадаємо, що в області діє рішення Львівської обласної ради від 18.09.2018 № 745: "Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: