У Рівненській області до суду передано обвинувальний акт щодо правоохоронця, який у травні 2025 року спричинив ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Внаслідок аварії загинула 51-річна жінка, а її 15-річна донька отримала травми середньої тяжкості.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).
Трагедія сталася 15 травня близько 19:15 неподалік села Дроздинь. Правоохоронець перебував за кермом власного автомобіля з показником алкоголю 1,9 проміле, не впорався з керуванням і виїхав на узбіччя, внаслідок чого авто перекинулося.
У машині, крім водія, перебували мати з донькою, яких чоловік погодився підвезти. Жінка загинула на місці події, а дівчина отримала струс мозку, перелом щелепи та поранення обличчя.
Після аварії водія затримали та повідомили про підозру. Суд обрав для нього запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави. Чоловік визнав провину та висловив каяття.
Правоохоронця обвинувачують за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України – порушення правил дорожнього руху в стані сп’яніння, що спричинило смерть людини та середньої тяжкості травми іншої потерпілої. За скоєне йому загрожує до 10 років ув’язнення.
За темою
- На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
30.04.2026, 11:13
- На Рівненщині підліток загинув під колесами потяга
26.04.2026, 11:19
- Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
20.04.2026, 16:49
- Рівненський суд зобов’язав матір повернути майже 3,9 млн грн виплат звільненому з полону військовому
14.04.2026, 12:20
- На Рівненщині досі шукають зниклого 4-річного хлопчика – тіло його 3-річного брата виявили у водоймі
06.04.2026, 12:50
Обговорення
ТОП
У Львові загинув громадянин Австралії після падіння з вежі Ратуші: що відомо
У Львові невідомий намагався підпалити мечеть
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Умєрова і Шефіра викликають до ТСК через «плівки Міндіча»
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми