На Рівненщині розгорнули мобільний госпіталь на 400 осіб
Про це у соцмережі повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Розгорнули 20 пневмокаркасних надувних модулів і 120 ліжко-місць для госпіталізації. Мобільний госпіталь може прийняти близько 400 осіб.
"Госпіталь належить Державній службі надзвичайних ситуацій України. Його уже розгортали в місцях поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні інші виклики та рішення. Тому важливо показати лікарям можливості взаємодії ДСНС та медичної служби в області. Фактично сьогодні - це підсилення медичної системи", – зазначив Віталій Коваль.


Окрім того медики прослухали лекцію щодо алгоритму дій при радіаційній і хімічній небезпеці. Також ДСНС розробить короткі інструкції для порятунку жителів Рівненщини при виникненні надзвичайних подій чи військових загроз.
За темою
- На Рівненщині чоловік із двома підлітками розгромили ліцей
11.11.2025, 09:25
- На Рівненщині після російської атаки пошкоджено цивільний об’єкт: постраждалих немає
30.10.2025, 10:36
- На Рівненщині пенсіонерка померла після отруєння дикорослими грибами
28.10.2025, 08:40
- На Рівненщині жінка коректором "підправила" собі групу інвалідності, щоб син отримав відстрочку
21.10.2025, 17:34
- 5 років ув’язнення та понад мільйон гривень компенсації: на Рівненщині засудили винуватця тяжкого ДТП
10.10.2025, 21:08
Обговорення
Рівне
ТОП
На Хмельниччині під час перевірки документів чоловік побив поліцейського
У річці біля Львова знайшли тіло 65-річного чоловіка
На Стрийщині легковик врізався у вантажівку: постраждали четверо, серед них 6-річна дитина
З повіки правого ока у 40-річної мешканки Львівського району хірурги-офтальмологи дістали 7-сантиметрового паразита
МАГАТЕ: Хмельницька та Рівненська АЕС працюють на зниженій потужності після російського удару по підстанціях
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів
Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство