У Рівненській області зафіксовано черговий смертельний випадок отруєння грибами.
Як повідомив Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб, 25 жовтня померла жителька Рівненського району 1955 року народження, яка вживала дикорослі гриби, зібрані власноруч.
Попри надану медичну допомогу, врятувати жінку не вдалося. Симптоми отруєння з’явилися невдовзі після споживання грибів.
Фахівці закликають мешканців області не вживати невідомі або сумнівні дикорослі гриби, не купувати їх на стихійних ринках та не дозволяти збирати дітям. У разі перших ознак отруєння — нудоти, болю в животі, слабкості, запаморочення — потрібно негайно звертатися по медичну допомогу.
Це не перший подібний випадок у регіоні: упродовж осені на Рівненщині вже фіксували кілька випадків важких отруєнь грибами, частина з яких завершилася трагічно.
За темою
- Дев'ять років тюрми і конфіскація: ВАКС оголосив вирок заступнику голови Рівненської облради
07.05.2026, 15:59
- Росіяни вдарили по житлових будинках на Рівненщині, п’ятеро людей постраждали
01.05.2026, 22:10
- На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
30.04.2026, 11:13
- На Рівненщині підліток загинув під колесами потяга
26.04.2026, 11:19
- Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
20.04.2026, 16:49
Обговорення
Рівне
ТОП
На Прикарпатті поліцейський відкрив вогонь по військовому в СЗЧ, який напав з ножем на правоохоронців
На Буковині свекор убив 21-річну невістку, а разом із сином закопав тіло на городі — обох взяли під варту
Поліцейських на Хмельниччині підозрюють у знищенні та приховуванні доказів смертельної ДТП
У Львові взяли під варту чоловіка, який погрожував ножем 13-річній дівчинці
Внаслідок ДТП на Львівщині травмований неповнолітній мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми