
09.05.2023, 12:44
На Рівненщині СБУ викрила росіянку, яка відкрито пропагувала прокремлівські наративи
У Рівненській області співробітники Служби безпеки викрили чергову прихильницю "русского міра", яка виправдовувала збройну агресію РФ проти України
Про це повідомили у відомстві.
За даними спецслужби, жінка є громадянкою РФ та має посвідку на постійне проживання в Україні. Прихильниця військової агресії РФ проти України відкрито пропагувала у заборонених соцмережах та серед своїх знайомих прокремлівські наративи.
"Вказана особа є активною учасницею проросійських груп та неодноразово серед своїх підписників намагалася знайти однодумців, які також підтримували загарбницьку діяльність путінського режиму. У ході проведених обшуків за місцем проживання прихильниці "русского міру" вилучено мобільний телефон, який використовувався для розповсюдження антиукраїнських матеріалів", - розповіли в СБУ.
Росіянці оголосили підозру у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників (ч. 2 ст. 436-2 ККУ). Матеріали справи щодо неї вже скеровано до суду.
За темою
- В Рівненському виправному центрі викрили канал постачання наркотиків: організатор перебував на межі звільнення
11.04.2025, 21:41
- Ножовий конфлікт у Рівному: ревнощі стали причиною різанини між одеситом і місцевим жителем
06.04.2025, 10:06
- росія атакувала Україну 39 дронами: ППО збила 28 Shahed, ще 7 безпілотників втрачено локаційно
03.04.2025, 11:31
- У Рівному із зали суду відпустили чоловіка, винного у серії зґвалтувань
01.04.2025, 14:59
- У Рівному 20-річна водійка з алкоголем 1,55 проміле та без водійських прав потрапила у поле зору поліції
01.04.2025, 11:07
Обговорення
Рівне
ТОП
Смертельна пожежа на Львівщині: у Шептицькому загинули двоє чоловіків
Науковці Львівського університету беруть участь у Програмі розвитку академічних менеджерів
12 квітня: все про цей день
Україна у 8 разів збільшила виробництво крилатих ракет у 2024 році – Мінстратегпром
Окупанти атакували 88 безпілотниками – постраждали п’ять областей
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої