• Головна
  • Новини
  • На Прикарпатті виявлено незаконну заготівлю рідкісного ісландського моху

16.09.2024, 13:49

На Прикарпатті виявлено незаконну заготівлю рідкісного ісландського моху

У Бистрицькому лісництві Івано-Франківської області зафіксовано незаконну заготівлю ісландського моху (Cetrária islándica).

Інцидент стався під час посилених заходів з охорони навколишнього середовища, які проводили працівники Карпатського округу державної екологічної інспекції, Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та співробітники поліції.

Порушники займалися збором лікарських рослин без необхідного лісового квитка та дозволу на використання лісових ресурсів, чим порушили законодавчі вимоги України (ст. 70 КУпАП та ст. 69, 72, 73, 105 Лісового кодексу України).

Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності, а також нараховано збитки природному середовищу у розмірі 15 798 гривень.

Ісландський мох, як занесений до Зеленої книги України, підлягає особливому захисту, і його збір суворо регламентований законом.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: