03.01.2025, 13:58
На Прикарпатті судитимуть жінку за недбалість, через яку померла її малолітня донька
Прокуратура Івано-Франківської області направила до суду обвинувальний акт стосовно 39-річної жінки, яка злісно недбало ставилася до догляду за своєю малолітньою дочкою. Це призвело до тяжких наслідків – смерті дитини.
Згідно з матеріалами слідства, жінка неналежно піклувалася про свою 16-місячну доньку, яка з народження страждала на хронічне захворювання і потребувала постійного лікування. У березні 2024 року, коли матір відпустила дитину до родичів в Івано-Франківськ, дитина застудилася під час подорожі. Однак, замість того, щоб звернутися за медичною допомогою, жінка вирішила лікувати дитину вдома.
Через кілька днів стан здоров’я дитини різко погіршився, і вона померла. Експерти встановили, що смерть настала через ускладнення від коронавірусної хвороби, яка призвела до загальної інтоксикації організму.
Зараз розслідування триває, а жінці загрожує покарання за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України). Під час розслідування прокурори підкреслюють, що матір не звернулася до лікарів, що стало причиною трагедії.
Як зазначається в повідомленні прокуратури, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою до тих пір, поки її вина не буде доведена в суді.
За темою
- Поліцейські Прикарпаття розслідують аварію, в якій загинув керманич гужового воза
17.06.2026, 10:04
- Під посівами гречки та сої: на Прикарпатті знайшли нові артефакти трипільської культури
16.06.2026, 14:55
- У суді на Прикарпатті вдова військового домоглася виплати частки з 15 млн грн допомоги
12.06.2026, 15:18
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у якій загинув мотоцикліст та травмувалася неповнолітня пасажирка
10.06.2026, 10:05
Обговорення
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні