• Головна
 • Новини
 • На розвиток ПП «Шегині - Медика», «Краківець - Корчова» і «Рава-Руська - Гребенне» дали 25 млн євро

17.09.2021, 09:19

На розвиток ПП «Шегині - Медика», «Краківець - Корчова» і «Рава-Руська - Гребенне» дали 25 млн євро

Модернізація чинних та будівництво нових пунктів пропуску є одним з пріоритетних напрямів для Львівської області. На цьому учора, 16 вересня, під час дискусії в межах ХХ Міжнародного економічного форуму наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

“Понад 200 км українсько-польського кордону проходять на межі Львівської області. На сьогодні максимальна пропускна спроможність – до 4 тисяч транспортних засобів в добу.  Амбітні плани для області – будівництво на території Львівщини п’ять нових пунктів пропуску: Варяж-Усьмеж, Белз-Будинін, Мшанець-Бандрув, Лопушанка-Міхновець та Боберка-Смольник. Сьогодні до них будуємо під’їзні дороги. Найшвидший після реалізації нового пункту пропуску Нижанковичі –Мальховичі, буде  Лопушанка-Міхновець. На сьогодні відремонтували 6 кілометрів дороги Турка –Лопушанка і виготовлено техніко-екномічне обґрунтування на будівництво пункту”,  - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, щодо чинних пунктів пропуску: «Шегині-Медика», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне». На їх облаштування в межах польського кредиту Україна отримала позику в розмірі майже 25 млн євро.

“Зокрема, за ці кошти запланували збудувати піший перехід у «Раві-Руській», в «Шегинях» - провести реконструкцію інфраструктури чинного пункту пропуску, а в «Краківці», окрім оновлення інфраструктури, передбачене будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів.Завершити роботи по пункту пропуску «Рава-Руська-Гребенне» плануємо до кінця 2022 року, інші два пункти пропуску – 2023 року. З державного бюджету теж передбачені кошти на ці пункти пропуску. Наше завдання консолідувати зусилля щодо пришвидшення робіт на цих пунктах пропуску. Львівська ОДА і надалі готова сприяти в реалізації цих інфраструктурних проектів”, - додав Юрій Бучко.  

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: