• Головна
  • Новини
  • На Львівщині збільшилась кількість серцево-судинних захворювань ковідних та постковідних пацієнтів

17.04.2021, 08:08

На Львівщині збільшилась кількість серцево-судинних захворювань ковідних та постковідних пацієнтів

Як зазначають медики, нині ковід став агресивнішим, хвороба мутує, складніше уражаючи організм людини.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Як розповіла заступниця директора з інформаційно-аналітичної роботи Львівського обласного регіонального лікувально-діагностичного кардіологічного центру Тетяна Тарасова, зокрема, останнім часом  спостерігається збільшення кількості міокардитів, аритмій, тромбоемболії, які виникають як на фоні коронавірусу, так  вже і після перенесеної інфекції.

Медики закликають людей відповідально ставитися до свого здоров’я, адже чимало пацієнтів звертаються вже на запущенах стадіях захворювання, в цьому випадку надавати допомогу вже значно важче.

Львівський обласний клінічний кардіологічний центр внесений до переліку установ, які можуть надавати допомогу пацієнтам з ковід. Наразі медзаклад на етапі контрактування.

«Наразі ми ще не законтрактовані з НСЗУ, працюємо як Кардіоцентр. Але якщо ситуація  погіршуватиметься, також почнемо приймати пацієнтів з ковід»,-  пояснила Тетяна Тарасова.

Так, у випадку прийому ковідних пацієнтів, медазаклад розмежуватиме усіх, хто поступатиме.

«Оскільки серцево-судинні захворювання нікуди не діваються, у нас буде розмежування потоків. В терапевтичний корпус будуть поступати пацієнти з коронавірусом, у хірургічний новий корпус – пацієнти без ковіду. Для них буде виділено окремий вхід, окремий заїзд швидкої, окрема операційна, де буде надаватись допомога пацієнтам з гострим інфарктом міокарда. Також в нас є друга операційна, де ми зможемо надавати допомогу інфікованим пацієнтам. Також в нас продовжує працювати поліклініка. Ми стараємось працювати в складних умовах, щоб надати допомогу всім нашим пацієнтам»,- зазначила медик.

Нагадаємо, що Львівський обласний регіональний лікувально-діагностичний кардіологічний центр надає допомогу пацієнтам із захворюванням серцево-судинної системи.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: