• Головна
 • Новини
 • На Львівщині завершують планування військових маневрів за участі понад 10 держав

11.08.2020, 17:22

На Львівщині завершують планування військових маневрів за участі понад 10 держав

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалася заключна конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident – 2020 («Швидкий Тризуб – 2020»).

Про це інформує пресслужба академії.

Участь в її роботі беруть не лише військовослужбовці ЗСУ і країн-учасниць навчання, а й представники інших силових відомств за координації Антитерористичного центру при СБУ, зокрема Національної гвардії України, Держаної прикордонної служби України, Національної поліції, Управління державної охорони, а також Товариства Червоного Хреста.

Одним із головним питань під час проведення фінального етапу планування навчання є епідеміологічна ситуація в Україні, правила дотримання карантинних вимог його учасниками, недопущення розповсюдження COVID-19 як під час переміщення військових різних країн до військового полігону, так і під час безпосереднього проведення командно-штабної та польової фаз.

Участь у роботі конференції беруть представники збройних сил Королівства Данії, Литви, ФРН і Польщі. Представники інших країн, насамперед США, зважаючи на карантин, долучаються до процесу планування за допомогою відеоконференцзв`язку та інших технологічних засобів дистанційної комунікації. Основна відповідальність за проведення навчання лягає на оперативне командування «Південь» та Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

– Наше головне завдання – впродовж наступних п’яти днів остаточно узгодити всі питання проведення цьогорічного навчання. Це, насамперед, перелік учасників, необхідні заходи безпеки через пандемію, сценарій навчання, роль і місце кожного підрозділу, завдання підрозділу OPFOR (позначення дій противника), система логістичного забезпечення, зв’язок тощо, – зазначив під час відкриття конференції начальник Управління підготовки оперативного командування «Південь» полковник Дмитро Красильников, який керуватиме навчанням від України.

Наразі планується, що участь у маневрах візьмуть близько 2500 осіб з понад 10 країн світу. Найбільші контингенти, як і зазвичай, від України та США. Найчисленнішим підрозділом від ЗСУ буде одна з механізованих бригад оперативного командування «Південь».

Під час навчання з відпрацюванням різних завдань – оборони, наступу, стабілізаційних дій – представники різних силових структур відпрацюють дії з проведення протидиверсійної та антитерористичної операцій.

Українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ Rapid Trident – 2020 заплановано на другу половину вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: