13.04.2021, 15:43

На Львівщині вже провакцинували 24 063 особи

Сьогодні у Львівській ОДА відбувся брифінг щодо епідситуації на Львівщині, в якому взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис та заступник директора з медичного обслуговування населення Кам'янка-Бузької ЦРЛ Олег Волошин, передає пресслудба Львівської ОДА.

Як зазначив Орест Чемерис, якщо проаналізувати статистику пацієнтів, які поступають на лікування, то за медичною допомогою звертаються і потребують саме госпіталізації пацієнти достатньо молодого віку, від 35 років і старші, абсолютно без супутніх патологій, але які мають перебіг пневмонії середнього ступеня важкості та важкі пневмонії.

Щодо вакцинації, то станом на попередню добу проведено 1500 щеплень, загалом в області провакциновано 24063 особи. Львівська область по темпах вакцинування надалі займає третє місце в Україні – після м. Києва та Дніпропетровської області.

«Сьогодні або завтра очікуємо поставку вакцини від «Sinovac», яка буде скерована першочергово на щеплення освітян і працівників, що будуть залучені до проведення ЗНО. Очікується трохи більше 11 тис. доз нової вакцини», - розповів Орест Чемерис.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: