17.04.2021, 15:38

На Львівщині упродовж дня висадять 100 тисяч дерев

В Україні триває реалізація проєкту «Озеленення планети». Сьогодні до екологічної акції долучилась Львівщина. На території області упродовж дня планують висадити 100 тисяч саджанців.

Про це повідомили у Львівській ОДА. 

 Головними локаціями обрали  центр Львова, Сихівський район, вул. Богданівську, лікарню швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони. Також висаджують дерева на 15 ділянках у лісових господарствах, зокрема у Жовківському, Буському, Рава-Руському, Радехівському, Самбірському, Стрийському, Дрогобицькому, Сколівському.

Як повідомив голова громадської організації «Добро.Дій» Ігор Дулин, в області до 22 квітня  кожен може індивідуально висадити дерево.

Щоб стати учасником акції, потрібно:

- висадити власне дерево, згідно визначених стандартів та норм регіону;

- зробити фото або відео процесу висадження дерева;

- зареєструвати власне висадження дерева в термін до 22 квітня на сайті проєкту «Озеленення Планети» за посиланням.

«Ми спостерігаємо за змінами, які відбуваються на планеті - це глобальне потепління, зменшення біорізноманіття,  кількість прісної води, надмірна кількість опадів. Висаджування дерев власне вирішує ці проблеми. Ми дев’ятий рік поспіль організовуємо таку акцію, щоб змінити екосвідомість українців, запобігти незаконній вирубці лісів, навчити як молодь, так і старших людей сортувати сміття, бути обізнаними та свідомими», - підкреслив Ігор Дулин.

Також він додав, у центральній частині Львова та на Сихові сьогодні окрім саджанців, висадять 25 великих дерев.

Нагадаємо, цій важливій екологічній ініціативі дали старт на початку березня. Тоді на площі Соборній висадили дві ялинки, що стали першими деревами, висадженими у Львові в межах проєкту «Озеленення планети».

Тоді ж голова Львівської ОДА ініціював передання саджанців із селекційно-насіннєвого центру, що в Брюховичах, усім міністерствам та ОДА в Україні. Відтак, поступово дерева із Львівщини були висаджені в різних куточках нашої держави.

Зазначимо, що ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація «Добро.Дій» спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста.

Довідка.

Восени минулого року в межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години», що проходила 17 жовтня 2020 року – по всій Україні було висаджено 1 831 333 дерев, у тому числі на Львівщині висадили - 212 тисяч нових дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10 країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно було встановлено рекорд України, дані результати внесено в Книгу рекордів України, як першу в Україні колективну історію успіху українців.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: