• Головна
  • Новини
  • На Львівщині турецька компанія «Бета інжиніринг» планує збудувати завод

24.11.2021, 11:17

На Львівщині турецька компанія «Бета інжиніринг» планує збудувати завод

Учора. 23 листопада, у Львівській ОДА відбулася зустріч голови облдержадміністрації Максима Козицького з представниками компанії «Бета інжиніринг». Сторони розглянули питання щодо створення нового заводу, який дасть нові робочі місця для працівників з-поміж мешканців регіону.

Про це повідомив департамент економічної політики Львівської ОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький разом з представниками турецької будівельно-інвестиційної компанії та місцевої влади обговорили ряд питань, що стосуються реалізації інвестиційного проєкту по  будівництву нового заводу.

Компанія планує долучитись до розвитку Львівського регіону шляхом покращення інфраструктури та розглядає Львівську область як локацію для будівництва заводу з виробництва бітуму.

Під час зустрічі Максим Козицький зазначив про можливість реєстрації індустріального парку під реалізацію даного інвестиційного проєкту. А також додав, що облдержадміністрація сприятиме в погодженні документації та інвестуванні щодо проведення будівництва.

Додамо, компанія «Бета інжиніринг» володіє багаторічним міжнародним досвідом. Будівництво заводу планує здійснити коштами інвестиційних коштів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Наталя Тимчій

Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: