18.08.2026, 18:20

На Львівщині троє підлітків впали з 15-метрової вишки

На території Новояричівської громади троє підлітків впали з 15-метрової вишки. Внаслідок інциденту 17-річний хлопець загинув. Ще двох постраждалих госпіталізували до лікарні св. Миколая та до центру “Охматдит” у Львові. Про це 18 серпня повідомила пресслужба дитячої лікарні св. Миколая.

Інцидент стався ввечері 17 серпня на території Новояричівської громади. Троє підлітків впали зі старої недіючої вишки, яка заввишки близько 15 метрів. Бригади екстреної медичної допомоги доправили двох постраждалих до дитячої лікарні св.Миколая у Львові. Ще одну дитину госпіталізували у львівський “Охматдит”.

Хлопець 2009 року народження отримав травми несумісні з життям. Пацієнт потрапив до лікарні святого Миколая у критичному стані важкості. Попри зусилля медиків та надану у повному обсязі медичну допомогу, врятувати його не вдалося”, — йдеться в повідомленні.

Інший пацієнт, 2010 року народження, перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії дитячої лікарні. Стан хлопця важкий. Його госпіталізували із важкою закритою черепно-мозковою травмою, лівобічним пневмотораксом, тупою травмою живота, ранами коліна та правої надбрівної дуги. Наразі хлопець продовжує отримувати усю необхідну медичну допомогу. Зокрема, пацієнту провели операцію із дренування плевральної порожнини та зашивання ран. Третій постраждалий перебуває в Центрі дитячої медицини “Охматдит”.

ТОП

ФОТО

Відео

Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Сім важливих питань до МОН напередодні початку нового навчального року

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: