10.10.2023, 08:41
На Львівщині судитимуть завідувача відділення районної лікарні, який допомагав ухилянтам
За процесуального керівництва Золочівської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно завідувача терапевтичного відділення одного із лікувальних закладів Золочівщини
Про це повідомляє прокуратура Львівщини, передає "Еспресо.Захід".
Його обвинувачують у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації та службовому підробленні (ч. 1, 3 ст. 362, ч. 1 ст. 366 КК України).
Розслідуванням встановлено, що протягом 2022 року лікар підробляв та видавав фіктивні документи військовозобов’язаним.
Чоловіки нібито перебували на стаціонарному лікуванні у комунальному закладі охорони здоров’я та отримували від обвинуваченого відповідні виписки із медичної карти.
В подальшому вищевказані документи "пацієнти" передавали у один із районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, що слугувало підставою відтермінування мобілізації.
Загалом задокументовано 18 таких епізодів.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Золочівського районного відділу поліції ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За темою
- Українські дрони вдарили по логістиці окупантів біля Кримського мосту та в Керчі
21.06.2026, 13:55
- Поблизу Стрия вантажний потяг смертельно травмував 19-річного хлопця
21.06.2026, 12:07
- Поліцейські Самбірщини розслідують обставини смертельної автопригоди
20.06.2026, 12:54
- На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20.06.2026, 11:12
- На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
19.06.2026, 18:08
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні