• Головна
  • Новини
  • На Львівщині п'ять осіб госпіталізували - підозра на штам «Дельта»

21.07.2021, 19:12

На Львівщині п'ять осіб госпіталізували - підозра на штам «Дельта»

Станом на сьогодні, 21 липня, у шести мешканців Львівської області підозрюють штам коронавірусу «Дельта». Четверо з них повернулись із Російської Федерації, ще двоє – із Великобританії. Оскільки в п’яти людей на кордоні тест на коронавірус показав позитивний результат, їх госпіталізували. Ще одна дівчина перебуває вдома на самоізоляції. 

Про це повідомляє Тvoemisto.tv.

 Як розповів директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис,  згідно з Постановою Кабінету Міністрів, усім особам, які прибувають з пандемічних країн, тобто тих, де високий рівень захворюваності на Covid-19 – наприклад, Індії, Великобританії, Росії – повинні проводити експрес-тест на антиген. Якщо позитивний – осіб ізольовують, а згодом проводять ПЛР-тест.

«Усі люди, які зараз мають підозру на штам коронавірусу «Дельта», є мешканцями Львівської області. Це і чоловіки і жінки середнього і старшого віку. Двоє пасажирів, які повернулися з Великобританії, мали позитивний результат, відтак, їх госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні. Ще четверо прибули з Російської Федерації. Троє з них мали позитивний результат і їх також госпіталізували, а одну жінку, в якої тест був негативний, перевели на домашню самоізоляцію», – каже Орест Чемерис.

Наразі, за словами головного медика області, триває визначення власне генотипу коронавірусу. Для цього зразки шести осіб, які повернулися з пандемічних країн, де вирує «Дельта»-штам, відправили на дослідження в Київський Центр громадського здоров’я.

«При проведенні ПЛР-тесту визначають наявність вірусу. А ось антиген в Україні роблять лише у столичному Центрі громадського здоров’я. Результати цих досліджень обіцяють до кінця тижня», – додав Орест Чемерис.

Як уточнив  директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко, стан пацієнтів, яким підозрюють небезпечний штам Covid-19, нормальний. Загрози їхньому життю не має.

«До нас люди потрапили 4-5 днів тому без якихось клінічних симптомів – ані підвищення температури, ані запалення легень вони не мають. Тим не менше, оскільки урядом визначені протиепідемічні заходи України і тестування після прибуття показало позитивний результат, їх госпіталізували», – каже Сергій Федоренко.

За його словами, люди, з яких дві сімейні пари, знаходяться в окремо ізольованих палатах, всі епідемічні застереження збережені.

«Від того, які будуть результати аналізів, залежатиме й термін їхнього перебування в нашій лікарні. До кінця тижня приймемо рішення або про їх виписку або подальше лікування», – додав Сергій Федоренко.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: