25.10.2024, 15:39
На Львівщині посадовець військово-медичного центру вимагав хабар від військового за продовження лікування
Чоловіка звинувачують у тому, що він вимагав хабар за можливість подальшого перебування пацієнта у стаціонарі медичного закладу.
За даними Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, 37-річного посадовця військово-медичного клінічного центру на Львівщині підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди від військовослужбовця.
Згідно з матеріалами слідства, посадовець оцінив своє "сприяння" у 15 тисяч гривень, зокрема встановивши таксу в одну тисячу гривень за кожен день лікування. Крім того, він запропонував військовослужбовцю за додаткову плату надати медичні довідки, які могли б стати підставою для звільнення з військової служби за станом здоров'я.
Правоохоронці затримали посадовця після отримання ним обумовленої суми грошей. Судом уже обрано запобіжний захід, а слідчі продовжують роботу з метою виявлення інших можливих причетних осіб. Розслідування проводить Головне управління Нацполіції у Львівській області за матеріалами, наданими Управлінням СБУ у Львівській області.
Зазначимо, що згідно з Конституцією України, особа вважається невинуватою у скоєнні злочину, доки її провина не буде доведена судом.
За темою
- Два пріоритети — допомога постраждалим та відновлення будинків: Андрій Москаленко про ліквідацію наслідків обстрілу
01.08.2026, 20:58
- Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
01.08.2026, 17:00
- 11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
01.08.2026, 12:07
- У Львові знову розквітнуть гладіолуси: Ботанічний сад Львівського університету запрошує на III Виставку косариків
01.08.2026, 11:39
- На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
01.08.2026, 10:57
Львів
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні