• Головна
  • Новини
  • На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за тяжке побиття родича

13.03.2023, 10:11

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за тяжке побиття родича

Побутовий конфлікт між родичами стався у суботу, 11 березня, близько 19:00, на території домогосподарства, де вони чоловіки спільно проживали. Під час сварки 37-річний чоловік завдав удару шилом у ділянку грудей своєму на рік старшому швагрові, спричинивши йому тілесні ушкодження, які медики кваліфікували як важкі. Зараз потерпілий перебуває на лікуванні.

Зловмисника затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Досудове розслідування триває.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: