Попередньо встановлено, що до медзакладів доставлено 12 пацієнтів – мешканців Харкова, Черкас, Івано-Франківська та Рівного віком від 8 до 15 років, які відпочивали в одному з готельно-розважальних комплексів на території Стрийського району. Лікарі діагностували у них харчове отруєння – діагнози уточнюються.
Пацієнти зі скаргами почали поступати до лікарні 17 серпня. За фактом слідчі відділення поліції №3 Стрийського районного управління поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події, призначені експертизи.
За темою
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні