
20.03.2025, 14:42
На Львівщині поліцейські припинили діяльність злочинної групи, учасники якої постачали наркотики у виправний заклад
Чотирьом підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Учасників злочинної групи викрили працівники сектору боротьби з наркозлочинністю спільно з оперативниками та слідчими Львівського районного управління поліції №1 та іншими службами поліції Львівщини, оперативниками виправного закладу, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.
Зловмисники, двоє 39-річних жінок та чоловіків віком 52 і 46-років, усі мешканці Львова, мали чітко розподілені ролі та обов’язки, «працювали» злагоджено, з дотриманням правил конспірації.
Організаторка, яка відбуває покарання у виправному закладі, залучила до збуту наркотиків ряд «довірених» осіб як з числа засуджених, так і з «волі. Останні відповідали за закупку метадону та здійснення пересилок.
Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання учасників групи та на території виправного закладу, були виявлені та вилучені: наркотичні речовини, чорнові записи, а також інші речові докази. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження у Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС у Львівській області.
Правоохоронці задокументували факти постачання та збуту наркотичного засобу засудженим. Зловмисники, які переправляли наркотики у виправний заклад, затримані в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Усім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.
За темою
- Вбив рідного брата – чоловік проведе понад 7 років у в’язниці
10.04.2025, 15:04
- У Львові облаштують ще два паркувальні майданчики
10.04.2025, 14:42
- Правоохоронний старт 2025 для студентів у Львові
10.04.2025, 14:27
- 75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
10.04.2025, 14:23
- У Самборі місцевого мешканця засуджено до 6 років ув’язнення за збут «бупренорфіну»
10.04.2025, 13:30
Обговорення
Львів
ТОП
Захист обвинуваченого у справі вбивства Ірини Фаріон намагається звинуватити її доньку
Провокація фанатів Зінченка під час суду у справі вбивства Ірини Фаріон
60-річний чоловік помер від переохолодження на Львівщині
На Львівщині чоловік убив товариша молотком і ножем, а після цього ліг спати
На Львівщині понад 50 населених пунктів залишилися без світла через негоду
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої