• Головна
 • Новини
 • На Львівщині обрали двох голів та чотирьох депутатів тергромад - хто переміг

01.11.2021, 15:19

На Львівщині обрали двох голів та чотирьох депутатів тергромад - хто переміг

У Львівській області на позачергових виборах у неділю, 31 жовтня, обрали двох голів та чотирьох депутатів громад. Комарнівським міським головою став Ігор Черевичник, а Шегінінським головою ТГ обрали Оксану Павутє.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряна Павлів.

«У місті Комарно переміг Черевичник Ігор, за нього проголосували майже 39% виборців, на другому місці Кене Катерина – 28%. У Шегині за Павутє Оксану проголосували 67% виборців, і вона значно випередила свого суперника Парчака Станіслава, який набрав 29%. Це попередні дані, офіційні будуть подані, коли територіальна виборча комісія передасть нам усі протоколи, а ми передамо до ЦВК», - зазначила Павлів.

Також у неділю, 31 жовтня, відбулися вибори чотирьох депутатів у територіальних громадах області. Таким чином, за словами посадової особи, у Новокалинівській міськраді у першому окрузі перемогла Валентина Самардак (37%), а у п'ятому – заступник міського голови Нового Калинова Олег Домчак (65%). На виборах до Судовишнянської міської ради переміг Андрій Івашко (35%), а до Розвадівської сільської ради – Андрій Оленич (25%).

Щодо явки виборців, то Павлів зазначає, що на місцевих виборах вона завжди не дуже висока, а оскільки це були проміжні вибори, то в ОДА думали, що явка буде дуже низькою. Однак у середньому проголосували близько 40% виборців.

Як повідомлялось раніше, 31 жовтня у Львівській області відбуваються позачергові вибори глав двох територіальних громад та проміжні вибори депутатів в інших трьох територіальних громадах. Позачергові вибори міського голови Комарно відбулися, оскільки попередній мер Іван Рубаха через хворобу подав у відставку за два місяці після обрання. У Шегінінській сільській раді обирали нового голову після смерті попереднього багаторічного голови Ігоря Кривейка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: