22.06.2021, 13:54
На Львівщині нестача кадрів за такими професіями, як поліцейський, двірник, інспектор
На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 1 червня цього року – 8,2 тис. грн.
Про це повідомили у Львівській ОДА.
За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, станом на 1 червня в області було 4,4 тис. вільних робочих місць і вакантних посад і 24,3 тис. безробітних.
Найскладніше на зареєстрованому ринку праці знайти роботу продавцям (для 2,2 тис. безробітних є 0,2 тис. вакансій), бухгалтерам (для 0,9 тис. безробітних – 74 вакансії), спеціалістам держслужби (для 0,5 тис. безробітних – 28 вакансій), керівникам підприємств (для 0,4 тис. безробітних – лише п’ять вакансій).
Натомість нестача кадрів спостерігалася за такими професіями як поліцейський, двірник, інспектор, слюсар з ремонту та експлуатації підземних газопроводів, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, монтер колії та ін.
Для підвищення конкурентоспроможності безробітних служба зайнятості організовує для них професійний вишкіл за 35 робітничими професіями, які користуються попитом у працедавців, а також за 32 напрямами курсів цільового призначення.
На думку фахівців з профорієнтації, сьогодні, щоб залишатися в тренді на ринку праці, важливо розвивати як м’які соціальні (Soft Skills) навички (лідерство, багатозадачність, критичне мислення, командна праця, креативність), так і тверді (Hard Skills), а це – цифрова компетентність: здатність аналізувати інформацію, комунікувати та взаємодіяти у цифровому суспільстві, створювати цифровий контент, медіаграмотність, а також знання іноземних мов.
За темою
- МВФ погодив новий транш для України попри невиконання частини умов програми — Bloomberg
12.06.2026, 19:42
- Рада ухвалила закон про податок на OLX
09.06.2026, 14:53
- Рада ухвалила у першому читанні зміни до держбюджету-2026
28.05.2026, 15:29
- Місія МВФ почала в Києві новий перегляд програми кредитування
27.05.2026, 11:09
- ЄС готує 7-й транш за «Ukraine Facility»: Україна може отримати 2,8 млрд євро вже у червні
06.05.2026, 14:14
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні