• Головна
  • Новини
  • На Львівщині майор фіктивно оформив дружину на службу та незаконно виплатив понад 219 тис. грн — суд

15.06.2026, 17:04

На Львівщині майор фіктивно оформив дружину на службу та незаконно виплатив понад 219 тис. грн — суд

На Львівщині суд виніс вирок майору військової частини, який, працюючи головним бухгалтером фінансової служби, організував фіктивне оформлення своєї дружини на службу та незаконно нараховував їй грошове забезпечення. Про це повідомляє LVIV.MEDIA з посиланням на вирок Кам’янка-Бузького районного суду.

Як встановив суд, схема діяла майже десять місяців — з квітня 2024 року по січень 2025 року. За цей час жінка жодного разу не з’являлася у військовій частині та не виконувала жодних службових обов’язків, перебуваючи з дитиною у Києві.
Попри це, чоловік як посадова особа щомісяця підписував фінансові документи, на підставі яких на банківську картку дружини нараховувалися зарплата та додаткові виплати. Загальна сума незаконно виплачених коштів становила 219 428 гривень.
Згідно з матеріалами справи, коштами жінка розпоряджалася на власний розсуд. Згодом вона подала рапорт на звільнення зі служби.
У суді обвинувачений повністю визнав провину та пояснив свої дії складним фінансовим становищем родини після народження дитини. Суд також врахував, що подружжя виховує малолітню дитину з інвалідністю, а завдані державі збитки були відшкодовані.
Кам’янка-Бузький районний суд визнав майора винним у зловживанні службовим становищем. Йому призначили 2 роки пробаційного нагляду, заборону обіймати фінансові посади в органах влади строком на 3 роки та штраф у розмірі 4 250 гривень. Окрім цього, він має відшкодувати понад 103 тисячі гривень витрат за проведення судових експертиз.
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: