Яворівський районний суд Львівської області визнав винним курсанта навчального взводу Іллю М. у недбалому ставленні до військової служби.
Кадет без дозволу на кілька годин покинув територію військової частини, за що тепер зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Згідно з постановою, оприлюдненою у судовому реєстрі у вересні, 16 червня 2024 року Ілля М., курсант артилерійської розвідки, самовільно залишив місце служби на кілька годин, але згодом повернувся. Військового не було на судовому засіданні, а причини його відсутності не зазначені.
Справу розглядала суддя Наталія Швед, яка після вивчення всіх матеріалів призначила штраф у розмірі 17 тисяч гривень та зобов’язала курсанта сплатити судовий збір у розмірі 605 грн. Це рішення може бути оскаржене.
За темою
- Два пріоритети — допомога постраждалим та відновлення будинків: Андрій Москаленко про ліквідацію наслідків обстрілу
01.08.2026, 20:58
- Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
01.08.2026, 17:00
- 11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
01.08.2026, 12:07
- У Львові знову розквітнуть гладіолуси: Ботанічний сад Львівського університету запрошує на III Виставку косариків
01.08.2026, 11:39
- На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
01.08.2026, 10:57
Львів
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні