У Жидачеві на Львівщині власника коня оштрафували після ДТП, спричиненої твариною. Як повідомляється у постанові Єдиного судового реєстру, інцидент трапився 25 липня о 22:10 у селі Квітневе на вулиці Центральній.
Кінь, який випасався без нагляду поруч з дорогою, раптово вибіг на проїжджу частину та зіткнувся з автомобілем Citroen Jumper. Внаслідок зіткнення машина зазнала механічних пошкоджень: розбите лобове скло, тріщини на фарах, пошкоджений передній бампер і капот.
Власника коня визнали винним за порушення пункту 7.7 "в" Правил дорожнього руху, який забороняє залишати тварин на смузі відведення дороги без нагляду. Суд призначив штраф у розмірі 850 гривень. Постанову можна оскаржити протягом 10 днів.
За темою
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні