«Військово патріотичний вишкіл на честь Олени Степанів» тривав упродовж 8-10 жовтня на базі навчального центру 2-ї Резервної сотні ДУК ПС «Едельвейс» у селі Коростів Стрийського району. Вишкіл організував Благодійний Фонд «Уляни Кузик» спільно з Правим Сектором Львівщини. Участь у ньому взяли 25 учасниць як із Львівщини, так із-за її меж.
Про це йдеться на сайті Львівської ОДА.
«Чарівні Сколівські бескиди зібрали активних, ініціативних, а головне небайдужих дівчат, які прагнули отримати нові знання та навички, аби гідно захищати Україну на всіх фронтах», - наголосила організаторка Вишколу Уляна Кузик.
Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, вишкіл реалізований в межах конкурсу проєктів серед інститутів громадянського суспільства та вже упродовж кількох років відбувається на теренах Львівщини.
У межах проєкту дівчат навчали як опанувати основними навичками дій в екстремальних умовах до моменту прибуття професійних військових, наданню першої допомоги в надзвичайних ситуаціях, тактичній медицині. Також, учасниці прослухали лекції щодо історії боротьби за незалежність України, вивчення основних зразків техніки та озброєння ЗСУ, набуття початкових навичок користування ними, військової топографії.
Окрім навчання, для учасниць вишколу провели презентацію книги Сашка Білого та зустріч із добровольцями, які мають досвід у бойових діях на сході України.
За темою
- На об’їзній Золочева легковик зіткнувся з вантажівкою водія госпіталізували
05.05.2026, 10:59
- У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
05.05.2026, 10:48
- У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
05.05.2026, 09:16
- У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
05.05.2026, 08:55
- ОККО інвестує у вітроенергетику: на Львівщині планують збудувати ВЕС потужністю до 80 МВт
04.05.2026, 16:56
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
5 травня: що треба знати про цей день
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми