• Головна
  • Новини
  • У Самбірському районі чоловік вбив дружину і хотів вкоротити собі віку

10.12.2021, 13:22

У Самбірському районі чоловік вбив дружину і хотів вкоротити собі віку

Сьогодні, 10 грудня, близько 7.50 у поліцію надійшло повідомлення про конфлікт, який стався між чоловіком і дружиною, мешканцями одного з сіл Самбірського району. За словами заявника, під час конфлікту могла постраждати жінка.

Про це повідомили в поліції Львівської області.

За вказаною адресою негайно виїхали екіпажі сектору реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та співробітники інших служб Самбірського районного відділу поліції, а також криміналісти, слідчі та оперативники карного розшуку поліції Львівщини. На місці події правоохоронці виявили мертвою 31-річну вагітну місцеву мешканку. Її 40-річний чоловік з раною шиї був госпіталізований.

Як попередньо встановили поліцейські, під час конфлікту чоловік кілька разів вдарив дружину ножем, спричинивши їй смертельні поранення, після чого намагався перерізати собі горло. Також встановлено, що у цей час в будинку перебувала 10-річна донька подружжя. Перелякана дівчинка втекла до бабусі з дідусем та розповіла їм про те, що відбувається вдома, а вони, своєю чергою, повідомили про подію поліцейським.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: