13.12.2019, 10:19

На Луганщину поїхали вчителі зі шкіл Львівщини

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із вчителями шкіл  Львівщини, які згодом поїхали Луганщину в межах програми   “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”.  Перебуватимуть вони там до 18 грудня.

Натомість сьогодні, 13 грудня, до нас завітають освітяни з Луганщини, про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

«Бажаю усім присутнім гарних вражень, плідної праці, старанних учнів, а також знайти собі партнерів для участі в освітніх обмінах, які стартують уже з лютого 2020 року, - зазначив Олександр Ганущин. -  Відтепер до наших спільних з Луганщиною проєктів долучаються  Донеччина та Івано-Франківщина. Відповідні наміри ми задекларували у Меморандумі про співпрацю  в межах конференції  до Дня місцевого  самоврядування, яка відбулася цими днями на Сколівщині.

Впевнений, разом зможемо зробити багато, щоб країна відчувала себе єдиною від Донбасу до Карпат!»

Як відомо, проект “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти” реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програма підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

  Михайло Цимбалюк

  Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

  Василь Чорний

  Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: