• Головна
  • Новини
  • На Київщині чоловік підірвав гранату під час виклику поліції: п’ятеро правоохоронців поранені

13.07.2025, 19:39

На Київщині чоловік підірвав гранату під час виклику поліції: п’ятеро правоохоронців поранені

На Київщині, в селі Михайлівка-Рубежівка, чоловік підірвав бойову гранату під час виклику поліції через домашнє насильство. В результаті інциденту постраждали п’ятеро правоохоронців.

Про це повідомила поліція Київської області.

Інцидент стався увечері 12 липня. Близько 22:30 до поліції звернулася 18-річна дівчина, яка повідомила, що її батько погрожує родині застосуванням гранати та вогнепальної зброї.

Коли поліцейські прибули на місце та зайшли до будинку, 41-річний чоловік кинув у їхній бік бойову гранату. Внаслідок вибуху п’ятеро працівників поліції зазнали осколкових поранень і були госпіталізовані.

Щоб зупинити нападника, поліцейські відкрили вогонь. Чоловік загинув на місці від отриманого поранення.

Під час обшуку в будинку вилучено арсенал зброї: чотири пістолети, піротехнічну гранату, мисливську рушницю та ніж. За фактом події відкрито кримінальне провадження щодо незаконного поводження зі зброєю.

Поліція продовжує розслідування обставин інциденту.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: