• Головна
  • Новини
  • На Франківщині біля відділку поліції протестують через вбивство 9-річної дівчинки

21.06.2023, 14:13

На Франківщині біля відділку поліції протестують через вбивство 9-річної дівчинки

У Косові на Івано-Франківщині люди прийшли до районного відділу поліції з протестами, адже вважають, що вбивства 9- річної дівчинки у Кутах можна було б уникнути

Про це пише Суспільне.

За словами засновниці громадської організації "Гуцульські волонтери" Юлії Таринської, люди вийшли, аби отримати від правоохоронців відповідь на запитання, чому працівники поліції не попередили загибель дівчинки.

"Окрім цього, також у нас було велике питання: чому після нападу на попередню жертву — дружину військового — підозрюваного не закрили? Той напад на жінку, що стався 22 дні тому, кваліфікували як легкі тілесні ушкодження, а мали б чоловіка затримати до з'ясування усіх обставин. Його не закрили й, на нашу думку, тому сталася біда, тому дитина загинула", — зазначила Таринська.

Вона також розповіла, що підозрюваний у вбивстві дитини 30 травня накинувся на дружину військового, яка в цей день проводжала чоловіка на потяг — він з відпустки повертався на фронт на Донеччину. Опісля зайшла до каплички помолитися, де чоловік накинувся на неї ззаду.

"Він підійшов ззаду з гострим предметом, тикав ним її. Але не пошкодив органи й кістки. У жінки були численні гематоми. Тобто поліція це не кваліфікувала як напад на життя чи спробу зґвалтування. На нашу думку, поліцейські мали б інакше на це зреагувати. Нам не зрозуміло, чому 125 стаття, і чому його не затримали? Чому не запобігли цьому злочину, і чому ця дитина сьогодні буде в землі", — наголосила засновниця ГО.

Крім того, Таринська додала, що перед нападом на дружину військового були ще три заяви, одну з яких, як повідомили поліцейські, забрали. Дві інші стосувалися переслідування та домагання жінок підозрюваним у вбивстві.

Водночас місцеве видання "Бліц-Інфо" повідомляє, що на зустріч з громадою приїхав начальник поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, також присутній начальник Косівської поліції Роман Запоточний.

Після розмови на вулиці, керівництво поліції запросило ініціативну групу до відділка, аби вислухати вимоги громадськості. Крім того, керівник обласної поліції зазначив, що ініціював службову перевірку щодо дій працівників Косівської поліції у цьому розслідуванні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: