04.09.2024, 13:54
На Донеччині окупанти розстріляли трьох українських військовополонених: розпочато розслідування
Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Пише WestNews, покликаючись на відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
3 вересня 2024 року в одному з telegram-каналів з'явилася інформація про ймовірний розстріл українських військовослужбовців представниками збройних сил РФ на Торецькому напрямку. Згідно з повідомленням, троє військових однієї з бригад ЗСУ вийшли з підвалу будинку з піднятими руками, але були покладені обличчям на землю і майже одразу розстріляні в спину.
Цей акт є грубим порушенням Женевських конвенцій і класифікується як тяжкий міжнародний злочин. Наразі розпочато перевірку поширених даних, проводиться низка слідчих дій для встановлення всіх обставин події.
Досудове розслідування здійснює Головне управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.
За темою
- На Житомирщині озброєні військові заблокували держпідприємство: працівники заявляють про застосування газу та погрози зброєю
09.11.2025, 13:38
- 15 років ув’язнення: двох агентів ФСБ засудили за диверсії на Укрзалізниці
06.11.2025, 09:23
- Завершилося засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо затриманих у Тернополі військових
04.11.2025, 22:58
- Подружжя з Харківщини засудили до 15 років за передачу позицій ЗСУ російським військовим
31.10.2025, 18:51
- В Україні викрили дев’ять учасників схем для ухилянтів: пропонували фіктивне навчання, працевлаштування і втечу з частин
30.10.2025, 12:58
Обговорення
Події
ТОП
Поліцейські розслідують побиття жінки у львівському трамваї
Керівник Львівської облради Юрій Холод задекларував весільний подарунок у 2 мільйони гривень від батьків
Міністр енергетики Світлана Гринчук подала у відставку після скандалу довкола “Енергоатому”
Після місяців пошуків підтвердили загибель військового зі Львівщини
У Львові внаслідок лобового зіткнення госпіталізували трьох людей
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів
Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство