11.07.2020, 15:20

На Донбасі загинув волонтер Тарас Матвєєв

Під час обстрілу на Донбасі 10 липня загинув волонтер, засновник громадської організації "Пошукова ініціатива Майдану" Тарас Матвєєв.

Про це повідомила прес-служба Національного музею Революції гідності.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Загинув засновник Пошукова ініціатива Майдану Тарас Матвіїв. Унаслідок обстрілу українських позицій.

"Наша гордість. Один з найкращих синів України. Активіст, волонтер, ефективний депутат, воїн. Слова Тараса, які закарбуються надовго: «Доки дихаю, сподіваюсь! Я довго мовчав і слухав. Доки стало нестерпно мовчати. Пишу, бо маю обов’язок. Перед совістю і людьми, яких поважаю. Останні 5 років я не знаю спокою. Зачинаючи від Майдану, транзитом через волонтерський і добровольчий рух, участь в самоврядуванні і аж до теперішньої служби в ЗСУ. Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів відкинувши попередній спосіб життя, медійну кар‘єру і навіть давні мрії. …Я похитнувся, але не впав. Все ще в запилюжених берцях і при справі. До останнього сподіваюсь, що українці не розміняють свободу на срібняки і не побояться відповідальності за свої вчинки. Dum spiro spero, товариство!».

Вічна пам’ять", – пригадує слова військовослужбовця Ірина Моряк.

"На Східному фронті. Десь там за сонцем. Наш дім", – писав на своїй сторінці Тарас

Додамо, що 10 липня озброєні формування Російської Федерації 17 раз обстріляли позиції Об'єднаних сил. Внаслідок обстрілу один український військовослужбовець загинув, ще три отримали поранення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: