• Головна
 • Новини
 • На День міста в Івано-Франківську заплановано понад 100 заходів

18.04.2019, 16:33

На День міста в Івано-Франківську заплановано понад 100 заходів

В Івано-Франківську майже не залишилось вільних номерів у готелях на час святкування Дня міста, яке відзначатимуть з 3 до 5 травня.

Про це повідомляє Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків у Facebook.

"Приємно, що на час святкування #День_міста_2019 у готелях майже немає вільних номерів. Але є ще куди прагнути, адже така тенденція повинна зберігатись постійно, а не до певних дат", - зазначив Марцінків.

Він зауважив, що зустрічався з готельєрами міста за бізнес-сніданком. Там міський голова наголошував, що бачить спільним завданням влади та готельєрів - зробити все можливе, щоб гостям у місті було цікаво, комфортно й вони хотіли повернутися до Івано-Франківська ще не раз.

Готельєри Івано-Франківська підхопили ідею турів вихідного дня, оскільки саме на вихідні завантаженість номерів є найменшою.

"Така ініціатива буде вигідна і місту, і бізнесу. Ще обдумуємо кінцеві маршрути, що такого ми могли б запропонувати туристу", - зазначив очільник міста.

Як відомо, День міста в Івано-Франківську відзначатимуть 3-5 травня. На цей час в обласному центрі заплановано понад 100 заходів, серед яких - "Свято ковалів" та міжнародний фестиваль "Карпатський простір".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Західна Україна

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Порошенко підписав закон про мову у прямому ефірі

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Порошенко роздає посади і звання як дешеві цукерки

  Наталя Тимчій

  Чому молодь тікає зі Львова

  Андрій Вихопень

  Порошенко збирається діяти за принципом "що гірше - то краще"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: