• Головна
  • Новини
  • На Буковині у «швидкій» помер громадянин Італії, якого не прийняли в двох лікарнях

13.10.2021, 15:44

На Буковині у «швидкій» помер громадянин Італії, якого не прийняли в двох лікарнях

У Чернівецькій області в машині швидкої допомоги помер громадянин Італії: у реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні його не змогли прийняти, і по дорозі до Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги чоловік помер.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

"Сьогодні вранці машина швидкої допомоги виїхала у Сторожинець на виклик до 72-річного італійця. У нього було ускладнення хронічного захворювання, яке не пов'язане із коронавірусом. Проте у Сторожинецькій районній лікарні відмовились прийняти хворого. Медики пояснили, що у них наразі немає вільних місць у реанімації для пацієнтів без коронавірусу", - сказав Єленєв.

За його словами, після цього машина швидкої допомоги направилася у Чернівецьку обласну клінічну лікарню, проте місця у реанімації там також були відсутні.

"Далі наші медики направилися до Лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях. По дорозі туди пацієнт помер у машині швидкої допомоги", - додав директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кореспондент Укрінформу намагався дізнатися в директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олега Чорного, чому пацієнта у важкому стані відмовились приймати у лікарнях. Пославшись на зайнятість, але він попросив перетелефонувати пізніше.

Як тільки вдасться отримати офіційний коментар від чиновників, агентство його опублікує.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Наталя Тимчій

Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: