11.09.2021, 17:32

На Буковині поліцейські проводять операцію «Мігрант»

Цільова операція триває з 1 вересня і здійснюється для контролю за дотриманням міграційного законодавства та протидії правопорушенням, скоєним іноземними громадянами. Протягом 10 днів профілактичного відпрацювання Чернівецької області правоохоронці виявили 20 нелегальних мігрантів. Також викрили 3 кримінальні та 34 адміністративні правопорушення, вчинені іноземцями.

Про це повідомив вдділ комунікації поліції Чернівецької області.

Оперативники міграційної поліції спільно з іншими підрозділами ГУНП в Чернівецькій області, а також прикордонниками і співробітниками міграційної служби посилили перевірки прикордонної зони, ринків, торговельних центрів, вокзалів, місць тимчасового проживання і можливого перебування іноземців та осіб без громадянства.

Під час проведення вказаних відпрацювань правоохоронці викрили 3 кримінальні правопорушення, скоєні іноземними громадянами:

 • 2 – кваліфікуються за статтею 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України);
 • 1 – містить ознаки статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Одному з іноземців, який сприяв громадянці Ірану незаконно перетнути державний кордон України, слідчі поліції вже повідомили про підозру.

Окрім цього, протягом вказаного періоду правоохоронці виявили 20 нелегальних мігрантів. Відносно них уже прийнято 8 рішень про повернення до країни походження та 1 – про скорочення терміну перебування в Україні. Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», 10 іноземним громадянам заборонено в’їзд на територію нашої держави. Ще одного іноземця, в якого завершився термін відбування покарання у виправній колонії, правоохоронці примусово повернули до країни походження із забороною в’їзду на територію України терміном на 3 роки.

Також від початку профілактичної операції «Мігрант» викрито 34 іноземних громадян, які скоїли адміністративні правопорушення. Серед них 22 уже притягнуто до адміністративної відповідальності:

 • 12 за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України);
 • 8 за статтею 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху);
 • 1 за статтею 204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів);
 • 1 за статтею 205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: