• Головна
  • Новини
  • На Банковій в Києві проходить акція на підтримку активіста Стерненка

20.03.2021, 20:34

На Банковій в Києві проходить акція на підтримку активіста Стерненка

На Банковій в Києві проходить акція на підтримку активіста Стерненка.

Ппро це пише zn.ua.

У Києві під Офісом президента проходить акція на підтримку засудженого громадського діяча Сергія Стерненка. Акцію на Банковій влаштували в 26-й день народження Сергія Стерненка.

Активісти зібралися біля будівлі Офісу президента. Навколо, розклеєні багато листівок зі словами «Не чуєш? Побачиш!", "Свободу патріотам", "Всі ми випадкові перехожі". Прихильники Стерненка вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова і генпрокурора Ірини Венедіктової.

Під час акції учасники закидали поліцію фаєрами, обмалювали стіни будівлі Офісу президента, вибили двері. Також активісти намагалися підпалити табличку с надписом "Президент України".

Прихильники Стерненка також зібралися під СІЗО в Одесі. Акція зібрала до трьох десятків людей. За словами організаторів заходу, більшість одеситів, які хотіли підтримати Сергія Стерненка, поїхали на акцію до Києва. Акція завершилася підпалом кількох «фаєрів» і виконанням українського гімну.

23 лютого Стерненко був засуджений за розбій і викрадення людини і зараз знаходиться в СІЗО. Захист подав апеляцію на це рішення і вимагає зупинити виконання вироку і відпустити Стерненка з-під варти.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: