26.10.2020, 19:55

На 15 вакансій у ПП «Краківець» – 475 кандидатів

Реєстрація охочих взяти участь у черговому етапі відбору кандидатів за проєктом «Нове обличчя кордону» знову засвідчила зростання престижу прикордонної служби.

Як повідомляють у ДПСУ, зокрема, з 1 по 25 жовтня тривала реєстрація охочих стати «новими обличчями кордону». Добір відбувався як серед персоналу Держприкордонслужби, так і серед цивільних осіб. Чинні офіцери-прикордонники реєструвалися, щоб кандидувати на посади в Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ» (в зоні відповідальності якого пункти пропуску на столичних летовищах, залізничному вокзалі, річковому порту…), відділу прикордонної служби «Краківець» та відділення «Рава-Руська», що на Львівщині. Цивільних кандидатів добирали на 15 посад у відділ «Краківець» Львівського прикордонного загону. Після завершення реєстрації з’ясувалося, що на кожну з цих посад претендує більше 30 осіб. Через он-лайн систему реєстрації свої анкети подали 475 цивільних осіб.  

Наступним етапом відбору буде автоматизоване тестування на загальні здібності, оцінка знання іноземної мови  та професійно-психологічний відбір. Кандидати, які успішно складуть ці випробування, мають пройти медогляд. Ті, хто буде визнаним придатним за станом здоров’я, будуть відстоювати своє право служити у «Краківці» іпід час перевірки фізичної підготовки та кваліфікаційній бесіді.

Особи, які пройдуть всі етапи жорсткого відбору, після підписання контракту відправляться на тримісячне навчання,

Варто зауважити, що у попередньому етапі відбору кандидатів за 60 вакансій конкурували майже 860 осіб, тобто майже 15 осіб на 1 місце. 

Нагадаємо, що проєкт «Нове обличчя кордону» у прикордонному відомстві реалізується за підтримки Посольства США та представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), експерти яких є постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу.

Участь у проєкті можуть взяти як діючі військовослужбовці Держприкордонслужби, так і громадяни України призивного віку з цивільної молоді. 

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: