• Головна
  • Новини
  • НБУ ліквідує банки, які перебувають під контролем Росії

25.02.2022, 18:29

НБУ ліквідує банки, які перебувають під контролем Росії

Національний банк України вирішив відкликати ліцензію та ліквідувати банки, які перебувають під контролем Росії. Йдеться про АТ «Міжнародний резервний банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк»).

Про це повідомили у пресслужбі НБУ, передає "Слово і Діло".

«Коли наша армія самовіддано і хоробро захищає кожен клаптик рідної землі від російської агресії, ми в центральному банку не можемо дозволити, щоб «дочки» державних банків країни-загарбника продовжували працювати в Україні та оперувати грошима українців», – заявив керівник Нацбанку Кирило Шевченко.

Росія є акціонером та власником 50,000000004427% статутного капіталу ПАТ «Сбербанк» та 100% статутного капіталу держкорпорації розвитку «ВЕБ.РФ». Отже, їхні дочірні банки перебувають під опосередкованим контролем Росії та її керівництва.

Нагадаємо, раніше в НБУ розповіли, як працюватимуть банки в умовах воєнного стану в країні.

Також Національний банк України відкрив спецрахунок для збирання коштів на потреби армії. Рахунок мультивалютний, він створений та відкритий для переказу коштів як від міжнародних партнерів та донорів в іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян у національній валюті.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: