• Головна
  • Новини
  • Між путіним та Шойгу зростає напруженість, довіра підірвана – NYT

31.03.2022, 09:36

Між путіним та Шойгу зростає напруженість, довіра підірвана – NYT

Між президентом росії володимиром путіним та його міністром оборони Сергієм Шойгу зростає напруженість, хоча раніше він був однією із найдовіреніших осіб та найближчих соратників.

Проблеми виникли через те, що путін не отримує правдивої інформації про становище армії під час вторгнення в Україну, пише видання The New York Times з посиланням на дані американської розвідки, передає "Слово і Діло".

За інформацією офіційних осіб США, жорстка ізоляція путіну під час пандемії коронавірусу та його готовність публічно дорікати радникам, які не поділяють його погляди, «викликали деяку настороженість або навіть страх у вищих чинах російської армії». Тому путін може отримувати неповні чи надмірно оптимістичні звіти про просування російських військ.

У США вважають, що путін міг справді не знати про участь російських строковиків у війні в Україні, а також мати неповне уявлення про збитки економіці від західних санкцій.

Один з американських чиновників зазначив, що між путіним та міністерством оборони «зараз існує постійна напруженість». Хоча Шойгу вважався одним із небагатьох радників, яким путін довіряв, але війна підірвала ці стосунки.

Крім того, за деякими даними, путін помістив двох високопосадовців розвідки під домашній арешт за надання недостовірної інформації перед вторгненням в Україну, що, можливо, «ще більше посилило атмосферу страху».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: